DUSZPASTERSTWO STRAŻAKÓW RP

35-505 Rzeszów, ul. Kościelna 15A


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentjclock has a deprecated constructor in /home/darekg2/domains/duszpasterstwostrazakow.pl/public_html/plugins/content/jclock/jclock.php on line 17

W wigilijny wieczór o godz. 21 30 kiedy wszyscy gromadzili się w domach aby w gronie rodzinnym świętować fakt, że Słowo Ciałem się stało również w rodzinnej atmosferze zgromadzili się ci którzy czuwają nad bezpieczeństwem człowieka pełniąc służbę Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka– Lotniskowa Straż Pożarna. Wraz z ks. kapelanem Pawłem Samborskim, który przewodniczył uroczystej wieczerzy wigilijnej po wspólnej modlitwie i życzeniach zasiedli do wigilijnej wieczerzy w swojej strażackiej rodzinie. Po wieczerzy, którą przygotowali sami strażacy miało miejsce wspólne kolędowanie.

Natomiast 27.12 2011 r. w jednostce Lotniskowej Straży Pożarnej w porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka miała miejsce wizyta duszpasterska – kolęda, której dokonał ks. kapelan Paweł Samborski. Uczestniczył w niej komendant LSP Aleksander Jankowski wraz z zastępcą oraz pododdział bojowy, który w tym czasie pełnił służbę.

 

Kilka zdjęć: Wigilia LSP w Jasionce

 

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1514071
Dziś
Wczoraj
Miesiąc
Razem
1011
1295
31489
1514071

Nowe zdjęcia

Wielkanocne spotkani...